ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ЧОМУ МИ

Швидко та без пошкоджень вскриємо замок будь-якої складності. Ми працюємо цілодобово і можемо протягом 30 хв приїхати до будь-якої точки Одеси. Відкриття дверей та замків ми здійснюємо в Одесі, Південному, Іллічівську (Чорноморськ), Коблево, селище Котовського та Затоці та інші.
Дзвоніть, будемо раді вам допомогти!

ВИКОРИСТОВУЄМО СПЕЦІАЛЬНІ ІНСТРУМЕНТИ
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС ЦІЛОДОБОВО 24/7
ОПЕРАТИВНІСТЬ. ПРИЇЗД МАЙСТРА ПРОТЯГОМ 20 ХВ
МАЄМО Багатолітній Досвід У ВІДКРИВАННІ ЗАМКІВ
Терміновий виклик
НАШІ ПОСЛУГИ
Аварійне відкриття автомобілів
Дізнатися більше
Відкриття сейфів
Дізнатися більше
Заміна замку
Дізнатися більше
Ремонт замків
Дізнатися більше
Виготовлення дубліката ключів
Дізнатися більше
Автомобільні ключі
Дізнатися більше

ЦІНИ НА НАШІ ПОСЛУГИ

*Вартість вказана без урахування виклику майстра.
АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ДВЕРІ
від 300 грн
ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОКЛЮЧІВ
від 120 грн
АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛЯ
від 300 грн
ВСТАНОВЛЕННЯ БРОНЕНАКЛАДОК
від 450 грн
АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ СЕЙФУ
від 500 грн
ЗАМІНА ЗАМКІВ
від 300 грн
ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ
від 80 грн
ВИКЛИК МАЙСТРА
від 400 грн
ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК
Відгуки

Звернувся до компанії. Зробили ключ. Втратив ключ просто, треба було терміново зробити. Хлопці приїхали протягом години, швидко зробили. Дуже залишився задоволеним.

За найнижчою ціною в Одесі. Всім рекомендую!

Зіткнувся із проблемою відкрити машину. Дякую хлопцям оперативно приїхали та все зробили

Втратила ключі від дому. Хлопці швидко приїхали та все зробили. Дуже допомогли. Дякую

Не могли потрапити до квартири. Хлопці швидко приїхали. Все зробили якісно.

100%
МАЙСТРИ З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ
600+
АВАРІЙНИХ ВІДКРИТТІВ ЗАМКІВ
250+
АВАРІЙНОГО ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛІВ
30+
ВІДКРИТИХ СЕЙФІВ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Для наших клієнтів ми виділяємо низку власних переваг, які включають:
ЦІЛОДОБОВУ РОБОТУ
БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД
ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ІНСТРУМЕНТІВ
ОХАЙНИЙ ПІДХІД ДО РОБОТИ
ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

Так, ми відкриваємо замки будь-якої складності, конструкції, в тому числі кодові.

Так, ми займаємося аварійним відкриттям замків по всій Одеській області

Так, наша компанія екстрено розкриває замки у будь-який час доби, ми працюємо 24/7

ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

І наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом


  «Аварійщик»
  Аварійне відкриття квартир

  «Аварійщик» – служба з відкриття дверей в Одесі й Одеській області. Швидко та без пошкоджень розкриваємо будь-які замки. Втратили ключі від квартири? Не можете відкрити сейф? Випадково зачинили двері машини, залишивши ключі в салоні? Телефонуйте за вказаним на сайті телефоном і замовляйте послугу «відкривання автомобільних замків Одеса», що включає в себе всі види робіт. Ми приїдемо протягом 30 хвилин і оперативно вирішимо проблему.

  АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗАМКА ВІД КОМПАНІЇ АВАРІЙЩИК

  Згадайте, як часто доводилося замовляти розкриття замків від будинку? Ситуації були різними: то дитина втратила ключі, то ви зламали їх, намагаючись відкрити замок. Подібне відбувається з усіма.

  Часто відкриття замків потрібно, якщо не вживати профілактичних заходів. Проникнення бруду у внутрішні механізми та негативний вплив вологи призводить до того, що в певний момент потрапити до квартиру не вийде. І доводиться викликати службу, що спеціалізується на відкриванні замків в Одесі.

  Є й інші причини:

  • зношування внутрішніх механізмів (закінчення терміну служби);
  • поломка, вихід замку з ладу;
  • застрягання ключа в замку;
  • труднощі з провертанням ключа;
  • поломка ключа (уламок залишається всередині серцевини).

  І з цим стикається кожен. Так, можна частково запобігти подібним ситуаціям. Наприклад, проводити регулярне обслуговування замків, змащувати їх. Або стежити за їх коректною роботою, спостерігати, чи немає стукотів або холостих прокручувань. При перших же симптомах бажано знайти причину та постаратися її усунути.

  А якщо зіткнетеся з неприємною ситуацією – вам допоможе наша Аварійна служба відкриття дверей. Просто зателефонуйте менеджеру – ми приїдемо й усунемо неполадку.

  У нас працюють професіонали, здатні відкрити замок в Одесі будь-якого типу:

  • врізні та накладні;
  • магнітні та кодові;
  • сувальдні та ригельні;
  • циліндричні та інші.

  Матеріал дверей не має особливого значення. Вони можуть бути металевими, дерев’яними, пластиковими. Від цього лише залежить підсумкова ціна на відкриття дверей. 

  Робота виконується швидко та максимально акуратно, без пошкоджень. Вартість розраховується в індивідуальному порядку – з урахуванням типу замку, матеріалу дверей тощо.

  Також наша служба з відкриття дверей готова вирішити проблему терміново. Замовте екстрене розкриття – і ми відправимо найближчого майстра, щоб він приїхав протягом 30 хвилин.

  СЛУЖБА З ВІДКРИТТЯ ДВЕРЕЙ «АВАРІЙЩИК»: ДОПОМАГАЄМО В БУДЬ-ЯКИХ СКЛАДНИХ СИТУАЦІЯХ

  Аварійне відкривання дверей може знадобитися всім і з будь-якого приводу. Адже в житті трапляється всяке.

  Наприклад, ви прийшли ввечері з роботи та зрозуміли, що загубили ключі. І невідомо де: в офісі, в транспорті, в супермаркеті. Шанси знайти їх невеликі, але потрапити до будинку потрібно. Ось тут і виручає Аварійна служба відкриття дверей. Фахівці акуратно розкриють замок, і ви зможете потрапити до квартири. А далі залишиться вирішити проблему по ситуації – замовити виготовлення ключа або поставити новий замок. 

  Бувають і більш критичні ситуації. Наприклад, вийшли в магазин за покупками, щоб приготувати вечерю. Повернулися назад, і намагаючись відкрити замок, зламали ключ. А вдома тим часом могла залишитися дитина. Або ж ви поставили на плиту каструлю з водою, щоб заощадити час. Ситуація критична та вимагає швидкого вирішення. Ось тут і стане в нагоді послуга «екстрене відкриття замків». Це один з наочних прикладів, де вартість послуги не має значення – головне, щоб майстер приїхав швидше й оперативно вирішив проблему.

  Нерідко наша Аварійна служба відкриття дверей допомагає і медикам зі «швидкої допомоги». Трапляється так, що вони приїжджають за викликом і не можуть потрапити до квартири. Можливо, людині стало погано, або вона просто не чує дзвінка та гучного стукоту. Екстрене відкриття дверей вирішує цю проблему: медики встигають надати людині медичну допомогу та рятують її життя.

  Зрозуміло, всіх ситуацій не перерахуєш. Але більшість випадків, коли потрібне екстрене відкриття дверей, є критичними. І за допомогою цієї простої послуги вдається уникнути багатьох непотрібних проблем.

  ДОВІРЯЙТЕ ЕКСТРЕНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ В ОДЕСІ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

  Часто клієнти замовляють у нас відкривання замків в Одесі, коли спробують вирішити проблему самостійно. Ми не рекомендуємо займатися самодіяльністю, оскільки зазвичай вона має жалюгідні наслідкі. Якщо «пощастить» – обходиться покупкою та встановленням нового замка. Це зайві витрати, хоч і невеликі. А якщо не пощастить – збиток буде більше. 

  Відкриття дверей без ключа – це робота для професіоналів. Тут потрібен досвід, відповідні навички та інструменти. Якщо не займалися подібним – не варто й пробувати, тільки гірше зробите. Краще замовте аварійне відкривання замків в Одесі в нашій компанії. Так вдасться вирішити проблему швидше та дешевше.

  Розкриття дверного замка здійснюється фахівцями акуратно, без пошкоджень. І міняти його не доведеться. В цьому і полягає професіоналізм: робити справу так, щоб мінімізувати ймовірний збиток. Ані ви, ні ваші друзі, сусіди, знайомі не зможуть домогтися такого ж результату. Тільки даремно втратите гроші (на покупку нового замку), та час, який може дорого вам обійтися.

  Крім того, наша служба з відкриття дверей працює на законних підставах. Відкриття замків – легальна послуга. Але вона виконується лише після підтвердження особи та прав власності на будинок. Якщо документи залишилися всередині – вистачить і підтвердження сусідів.

  Це один з ключових принципів нашої роботи. І це ж дає гарантію, що ви звернулися до професіоналів, які працюють якісно, оперативно та строго за законом.

  3 ПРИЧИНИ ЗАМОВИТИ АВАРІЙНЕ ВІДКРИВАННЯ ЗАМКІВ В ОДЕСІ В «АВАРІЙЩИК»

  Наша Аварійна служба відкриття дверей пропонує вам свою допомогу у вирішенні непередбачених проблем. Якщо знадобиться професійне відкривання замків в Одесі – Ви знаєте до кого звернутися.

  Основні причини співпраці з нами:

  1. Робота 24/7. Наша служба з відкриття дверей працює цілодобово. І без вихідних. Так що можете замовляти відкривання замків в Одесі в будь-який день (будній, святковий) і в будь-який час доби.
  2. Виїзд за 30 хвилин. Це середній час, за який майстер добирається до клієнта. Якщо потрібне термінове відкривання замків в Одесі – ми намагаємося приїхати швидше.
  3. Професіоналізм. Наші майстри мають високу кваліфікацію та вирішують будь-які проблеми. Вони відкриють двері від квартири та приватного будинку, легкової та вантажної машини, кодового та механічного сейфа. І зроблять це швидко й акуратно.

  Рекомендуємо зберегти наш номер у смартфоні. І коли знадобиться послуга «відкривання замків в Одесі» – телефонуйте, ми відразу ж виїдемо до вас і допоможемо вирішити будь-яку проблему.