ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРИЇЗД МАЙСТРА
Протягом 30 хвилин, відкриття замків у середньому відбувається протягом 10 хвилин Вартість: від 300 грн грн.  Потрібна професійна заміна замків в Одесі? Тоді звертайтесь до нашої компанії «Аварійник»! У нас працюють професіонали своєї справи, які виконають роботу грамотно, швидко та акуратно.

  Коли потрібна заміна замка у двері: основні причини

  Заміна замків виконується з різних причин, адже від форс-мажорів не застраховано ніхто. Сьогодні немає приводів для занепокоєння – це добре. Але, можливо, завтра вже знадобиться заміна замка у дверях.

  Найчастіше виходить із ладу личинка. Відповідно, однією з популярних послуг є заміна серцевини замку вхідних дверей. У середньому її змінюють щонайменше 2-3 рази. Це пояснюється тим, що коштує вона недорого, та й виконується заміна личинки замку дуже просто (тобто ціна за роботу майстра – мінімальна).

  Потрібна врізка та заміна замків у разі, якщо:

  • зносилися або пошкодилися пружини, важелі, прокладки (їх немає у продажу, і поставити нові не вийде – тільки купувати новий замок);
  • закінчився термін служби замку (виробив свій ресурс, морально застарів);
  • продукція низької якості (коли ламаються китайські замки – їх простіше та вигідніше поміняти, ніж ремонтувати).

  Часто виконується заміна замка після злому. І це зрозуміло. Замок пошкоджений, і треба подбати про безпеку житла. Бажано ставити надійну модель, яка має підвищену стійкість до злому.

  Не менш часто замовляється встановлення та заміна замків, випущених у новій колекції. Є категорія людей, котрі постійно стежать за новинками. Вони намагаються забезпечити максимальну безпеку будинку, офісу, магазину, купуючи нові системи захисту після надходження у продаж. І, відповідно, замовляють заміну замків в Одесі.

  Професійна заміна замків в Одесі

  Компанія «Аварійник» пропонує свої послуги із заміни замків в Одесі. У нас у штаті працюють фахівці з досвідом від 5 років і неможливих завдань для них немає.

  У компанії «Аварійник» надається повний комплекс послуг із відкриття замків. Ми працюємо з будь-якими замками та з будь-якими типами дверей: дерев’яними, металевими, пластиковими.

  Встановлення замка на двері виконується професійно згідно всіх правил. Подряпин та інших дефектів не буде. За часом це займає близько 1 години, але точний час залежить від обсягу та складності робіт.

  Виконується нами та термінова заміна замку. Ця послуга актуальна для всіх, кому потрібно вирішити проблему, що виникла, максимально швидко. Її вартість вища, але це обговорюється з клієнтом індивідуально. Головне – що майстер із заміни замків приїде протягом 30 хвилин та оперативно виконає роботу.

  Скільки коштує заміна замків в Одесі?

  Вартість роботи майстра із заміни замків залежить від обсягу та складності завдання. Тут враховується багато нюансів. Наприклад, заміна на металевих дверях виконується складніше, ніж на дерев’яних. Відповідно, і ціна вища. Також враховується кількість замків, їх тип та ін.

  Дізнатися попередню ціну ви можете у телефонному режимі. Зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном та опишіть суть проблеми. Консультант уточнить низку нюансів та назве остаточну вартість заміни замку.

  4 причини співпраці з компанією «Аварійник»

  Заміна замків в Одесі – особливий вид послуг, який замовляється в окремих випадках. Тут головне записати контакти для зв’язку, щоб у потрібний момент не шукати перевірених фахівців, а одразу знати, до кого звертатися.

  Основні причини співпраці з нами:

  1. Робота 24/7. Ми працюємо цілодобово та без вихідних. Можете звертатися у будь-який час – о 7 ранку чи 2 ночі.
  2. Оперативний виїзд. За півгодини майстер уже у вас. Викличте і переконайтеся особисто.
  3. Гарантія якості. Робота виконується акуратно, без подряпин. І тихо, що також важливо.
  4. Супутні послуги – відчинення дверей та замків. При необхідності майстер може відкрити двері, що зачинилися, або виготовити новий ключ.

  Замовити заміну замків в Одесі найпростіше. Коли потрібна допомога – зателефонуйте, і ми приїдемо за вказаною адресою протягом 30 хвилин.