ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРИЇЗД МАЙСТРА
Протягом 30 хвилин, відкриття замків у середньому відбувається протягом 10 хвилин Вартість: від 500 грн грн.  Потрібне акуратне розкриття сейфів в Одесі? Звертайтеся до нашої компанії «Аварійщик»! Не важливо, що сталося: втратили ключі, забули кодовий номер або просто відбувся збій системи. У нас працюють досвідчені майстри, які миттю вирішать будь-яку проблему та відімкнуть сейф. Навіть зі зламаним замком.

  АВАРІЙНЕ ВСКРИВАННЯ СЕЙФІВ – ВАШ ОСТАННІЙ ПОРЯТУНОК

  Скриття сейфів – послуга, яку замовляють в останню чергу. Коли перепробують усі існуючі методи. 

  Аварійне відкриття сейфів – це останній шанс отримати доступ до важливих документів, грошей, коштовностей. Виручає, коли іншими способами відчинити їх не виходить.

  Форс-мажори трапляються з кожним, від цього не захищений ніхто. Але відкриття замків сейфів коштує недорого – а значить, цю проблему можна вирішити за помірну плату. Достатньо лише звернутися до нашої компанії «Аварійщик».

  КОЛИ ПОТРІБНЕ ВСКРИТТЯ СЕЙФІВ: ОСНОВНІ ПРИЧИНИ

  Розкривання сейфів в Одесі замовляють з різних причин. Найбільш поширена – відсутність профілактичних заходів. У міру експлуатації внутрішні механізми сейфа поступово стираються, та відбувається поломка. Щоб цього не допустити, виконуються регулярне змащування основних елементів і періодична перевірка внутрішнього механізму. Якщо ж ставитися до цього халатно – в якийсь момент відімкнути сейф просто не вийде.

  Замок може зламатися і через потрапляння всередину бруду. Механізм інтенсивно зношується, та його заклинює. Небезпечною вважається й волога, оскільки викликає корозію, що руйнує внутрішні механізми.

  Є і банальні причини: 

  • втратили ключі від сейфа;
  • забули код;
  • стався збій електронної системи.

  Нерідко трапляється так, що вставлений у замок ключ не виходить провернути. І назад дістати теж немає можливості. У подібних випадках часто застосовують силу, використовують плоскогубці або інші інструменти… А потім доводиться замовляти розкриття сейфа, оскільки ключ зламався, а з замкової щілини стирчить його уламок.

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

  І наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом


   аварийное открытие дверей

   Пам’ятайте, будь-яка самодіяльність у всіх випадках строго не рекомендована! Якщо не виходить відімкнути сейф – викликайте нашу службу «Аварійщик». Проблема вирішиться швидше та дешевше, ніж при спробах усунути її самостійно.

   ПРОФЕСІЙНЕ РОЗКРИТТЯ СЕЙФІВ БЕЗ ПОШКОДЖЕНЬ

   «Аварійщик» – служба відкриття замків сейфів в Одесі. Ми надаємо повний комплекс послуг і вирішуємо завдання будь-якої складності. У нас можна замовити відмикання різних видів сейфів:

   • офісних і меблевих;
   • вбудованих і банківських;
   • зламостійких та інших.

   Тип замку не має значення. У нас працюють професіонали з відповідною кваліфікацією, які відкриють сейф з будь-яким замком: механічним і ключовим, електронним і кодовим. Адже вони знають особливості та нюанси кожного типу.

   Виконується розкривання сейфів без пошкоджень замку, максимально акуратно. За безпеку вмісту можете не турбуватися – у нас працюють чесні майстри, та ми в них впевнені. Повна конфіденційність вам теж гарантована.

   Виконуємо ми й екстрене скривання сейфів в Одесі. Якщо так сталося, що потрібно відімкнути їх «терміново, на вчора», майстри приїжджають до вас максимально швидко – протягом 30 хвилин. І так само оперативно відкривають сейф. 

   Крім основної послуги ми надаємо й супутні. Наприклад, якщо загублений ключ – можемо виготовити новий. Якщо зламаний замок – замінимо на новий.

   Вартість розкривання замків сейфів

   Орієнтовна вартість розкривання сейфів вказана вище. Але це лише стандартна ціна. Адже вона залежить від різних нюансів: типу сейфа, замкового механізму тощо. 

   Попередню вартість можна дізнатися у менеджера за телефоном. Зв’яжіться з ним, опишіть проблему, дайте відповідь на низку питань – і він озвучить ціну.

   Після приїзду на об’єкт фахівець виконає діагностику. Він огляне сейф, замок, оцінить обсяг і складність майбутніх робіт. І потім назве остаточну вартість.

   СЛУЖБА РОЗКРИТТЯ СЕЙФІВ «АВАРІЙЩИК» – ВИРУЧАЄМО В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ!

   Наша служба вскривання сейфів «Аварійщик» має цілу низку переваг, за рахунок яких вигідно виділяється на тлі конкурентів. Дивіться самі:

   1. Робота 24/7. Ми працюємо цілодобово. Це означає, що майстер приїде і о 5 ранку, і о 12 ночі.
   2. Професіоналізм. Ми працюємо з будь-якими сейфами та замками.
   3. Оперативність. Майстри приїжджають на об’єкт протягом 30 хвилин. І так само швидко відкривають сейфи.
   4. Гарантія якості. Розкривання сейфів виконується швидко, акуратно, без пошкоджень.

   Щоб замовити відмикання сейфів – телефонуйте за вказаним на сайті номером. Задати будь-які питання й уточнити нюанси, що цікавлять, теж можна в телефонному режимі.

   ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

   Так, ми відкриваємо сейфи практично будь-якої складності.

   Ми займаємося аварійним відкриттям сейфів як в Одесі, так і в області.

   Все залежить від складності механізму сейфа в середньому, це може зайняти до однієї години.