ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРИЇЗД МАЙСТРА
Протягом 30 хвилин, відкриття замків у середньому відбувається протягом 10 хвилин Вартість: від 80 грн грн.  З ключами постійна морока. Їх гублять, ламають… Іноді вони застрягають у замку. Подібні проблеми трапляються з кожним, причому часто. Але й вирішити їх дуже просто – досить звернутися до компанії «Аварійщик» і замовити виготовлення ключів в Одесі.

  ВИГОТОВЛЕННЯ КЛЮЧІВ В ОДЕСІ: РОБИМО ШВИДКО ТА ЯКІСНО

  Виготовлення ключів виконується різними способами. Найчастіше – за замком, іноді – за замковим секретом. Це найбільш поширені методи.

  Якщо немає можливості потрапити до квартири, будинку, офісу – до вас приїде фахівець. Він виконає аварійне відкриття дверей і, якщо можливо, усуне поломку на місці. Якщо немає такої можливості – проведе діагностику, щоб розуміти, який примірник потрібен.

  Виконується виготовлення ключів і за зламаним зразком. Випадково зламали його, провертаючи у замку? Досить принести серцевину й уламки. Майстер дістане їх, огляне та зробить дублікат ключів.

  Виготовлення ключів виконується швидко та максимально якісно. Для роботи використовується сучасне обладнання та спеціальні пристосування. 

  Терміни обговорюються в індивідуальному порядку. Наприклад, виготовлення складних ключів виконується довше (зі зрозумілих причин). Вартість теж буде відповідною.

   При необхідності в «Аварійщику» можна замовити термінове виготовлення ключів. Ваше замовлення буде оброблене в найкоротші терміни – протягом дня.

  ВИГОТОВЛЕННЯ ДУБЛІКАТІВ КЛЮЧІВ В ОДЕСІ

  Дублікат ключів – це страховка, запасний варіант. Заздалегідь неможливо знати, коли трапиться неприємна ситуація. Краще підстрахуватися та зробити дублікат ключів в Одесі, звернувшись до компанії «Аварійщик». Навіщо? 

  По-перше, дублікат ключів виготовляється простіше, оскільки для роботи використовується готовий зразок. Якщо він загублений або вкрадений – це ускладнює процедуру.

  По-друге, виготовлення копії ключа коштує дешевше, ніж нового. І це зрозуміло.

  Та й при наявності запасної зв’язки будь-які форс-мажорні ситуації будуть некритичними. Втратили або зламали ключ? Не страшно, є запасний. Потім у вільний час можна звернутися до нас і зробити дублікат ключа.

  Скільки коштує виготовлення ключів в Одесі?

  Виготовлення ключів за замком в компанії «Аварійщик» коштує недорого. Стандартна ціна вказана на сайті вище. Це мінімальна вартість виготовлення простого ключа.

  Точна сума розраховується в індивідуальному порядку: тут враховується тип замка, обсяг і складність майбутніх робіт тощо. Наприклад, зробити магнітний ключ складніше, ніж звичайний механічний, тому й вартість виготовлення вище.

  Якщо замовляєте виїзд майстра – додатково оплачується ця послуга. 

  Попередню вартість можна дізнатися, зателефонувавши менеджеру. Зв’яжіться з ним, опишіть проблему, дайте відповідь на низку питань – і він озвучить підсумкову ціну. 

  ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ «АВАРІЙЩИК»

  Виготовлення ключів в Одесі – профільний напрямок нашої компанії. Ми надаємо повний комплекс послуг і вирішуємо завдання будь-якої складності. У нас можна зробити ключ для:

  • квартири;
  • приватного будинку;
  • офісу тощо.

  Ми виготовляємо дублікати ключів в Одесі для вхідних дверей, гаражів, автомобілів, сейфів, домофонів. Причому будь-якого типу: рейкових, англійських, італійських, фінських.

  Виготовлення ключів в Одесі виконується в короткі терміни. Якщо потрібно терміново – за пару годин. Матеріал нового примірника визначається вами. Це може бути сталь, латунь тощо. За потреби майстер проінформує про особливості кожного матеріалу та допоможе визначитися з вибором. 

  Працюємо ми цілодобово. Тому, якщо втратили або зламали ключ і не можете потрапити до квартири – телефонуйте в будь-який час доби. Майстер приїде до вас як о 4 ранку, так і о 12 ночі.

  Інші причини замовити виготовлення ключів в Одесі в «Аварійщику»:

  • гарантія якості;
  • конкурентні ціни;
  • безкоштовні консультації.

  Додатково у нас надаються супутні послуги. Одна з них – аварійне відкриття замків. Якщо з’ясується, що екземпляр можна відновити, майстер повідомить вас про це. Навіщо платити за процедуру виготовлення, якщо ремонт коштує дешевше, та й виконується швидше, вірно? Ми працюємо чесно та не нав’язуємо клієнтам дорогих послуг.

  Щоб замовити виготовлення ключів в Одесі – телефонуйте за вказаним на сайті номером. Отримати більше інформації перед оформленням замовлення теж можна в телефонному режимі.

  ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

  Так, ми робимо дублікати ключів для будь-якого виду домофону

  Ми займаємося аварійним відкриттям сейфів як в Одесі, так і в області.

  Все залежить від складності механізму сейфа в середньому, це може зайняти від 5 до 15 хвилин.