ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ

Про компанію

Служба Аварійник багато років надає послуги з екстреного розтину замків, виготовлення дублікатів ключів, ремонту замків. За цей час ми встигли здобути довіру серед наших старих та нових клієнтів. Служба відкриття замків Аварійник надає наступний спектр послуг:

 • аварійне відкриття замків;
 • розкриття автомобільних дверей;
 • екстренне відкриття сейфів;
 • профілактика та ремонт замків;
 • установка та заміна замків;
 • створення дубліката ключів;
 • виготовлення автоключів.

Будь-яка людина може потрапити в ситуацію, коли заклинила замок або було втрачено ключі. У такій ситуації може допомогти лише аварійне відкриття замків. Багато хто намагається самостійно впоратися із проблемою всіма підручними засобами, аж до вибивання дверей. Однак, наші майстри використовують спеціальні інструменти та перевірений з роками підхід. Саме тому роботи виконуються швидко та акуратно.

Майстер приїжджає на виклик, оцінює ситуацію, підбирає необхідні інструменти та реалізовує аварійне відкриття дверей. Бувають ситуації, коли замок вийшов із ладу. Відбуватись це може через відсутність профілактики для замку або його тривалий термін експлуатації. Найчастіше він просто не дає змоги провернути ключ для відкриття або повністю блокує його і не дає витягнути із замкової свердловини. У таких ситуаціях не варто застосовувати силу та намагатися провернути ключ усіма можливими способами, адже ви можете його зламати повністю. Довірте цей клопіт майстру, який швидко відчинить двері.

Причиною виходу з ладу замку може бути і поганий дублікат ключа. Неправильно вирізані зубчики можуть пошкодити внутрішні елементи або замок не відкриватиметься. Важливо звертатися до фахівців за створення дубліката ключів.

У ситуації, коли ви не можете відчинити двері, заклинив замок, не провертається ключ, не варто витрачати свої нерви та сили. Для вирішення такої проблеми достатньо мати наш номер у збережених контактах. Ми робимо екстрене відкриття замків будь-якої складності.

Автолюбителям ми також радимо мати наш номер у збережених контактах. Бувають ситуації, коли ключ по необережності зачиняється всередині авто. Трапляються випадки того, що ключ ламається в замковій свердловині або замку запалювання. У кожній із цих ситуацій знадобиться екстрене відкриття замків Одеса. Не варто намагатися самостійно відкрити двері машини, що зачинилися або заклинили. Ви можете пошкодити кузов, тоді ремонт вийде вам дорожче за виклик майстра.

Фахівці компанії працюють за декількома методиками аварійного розтину автомобіля.

Спочатку майстер намагається відкрити автомобіль через замкову щілину. Якщо цей метод не дав результату, то застосовуються спеціальні інструменти. В цьому випадку автомобіль відкривається з невеликою деформацією кузова чи механізмів замку.

Наша компанія надає послуги зі створення дублікату ключів. Фахівці завжди радять мати дублікати ключів від квартири, автомобіля, гаража, сейфа. Так ви зможете застрахувати себе від екстрених ситуацій, коли потрібне аварійне відкривання замків Одеса. Добре, якщо ви заздалегідь подбаєте про дублікат і він створюватиметься на основі оригінального ключа. Проте бувають ситуації, коли дублікат робиться за допомогою знятого замку. Якщо клієнт втратив ключі від квартири, іншого вибору не залишається. Реалізується аварійне відкриття дверей, зняття замку та створення на його основі дубліката.

Також ми завжди рекомендуємо створювати дублікат автоключа. Краще мати запасний ключ на випадок втрати основного. Майстри виробляють дублікати автоключів із чіпом за короткі терміни. Створюється новий ключ, його чіп програмується та синхронізується зі штатним іммобілайзером. Складніше завдання постає, коли ключ був повністю загублений. Тоді реалізується аварійне відкриття дверей автомобіля, зняття замків та створення дубліката ключів.

При втраті ключів наші спеціалісти завжди рекомендують встановлювати новий замок. Ми не можемо припустити, в які руки потраплять загублені ключі. Вони також були вкрадені зловмисниками з метою незаконного проникнення. Подбайте про безпеку власної сім’ї та краще встановіть новий замок. Наша компанія надає послугу із заміни та встановлення нових замків. Майстри підбирають найбільш надійні та безпечні замки. За необхідності здійснюється врізання. Роботи виконуються акуратно, без пошкодження меблів.

Особливості роботи компанії Аварійник

Для наших клієнтів ми виділяємо низку власних переваг, які включають:

 • цілодобову роботу;
 • багаторічний досвід;
 • використання спеціальних інструментів;
 • акуратний підхід до роботи.

Майстри розуміють, що екстрена ситуація із заклинилими дверима може статися у будь-який час. Саме тому заявки на виклик приймаються цілодобово. Майстер приймає заявку у будь-який час доби і протягом 30 хвилин опиняється на місці. Багаторічний досвід кожного фахівця дозволяє швидко оцінити ситуацію і скласти алгоритм дій. Майстер використовує у роботі спеціальні інструменти, які дають можливість швидко та акуратно здійснювати аварійне відкриття замків Одеса.

Документи, які необхідні для аварійного відкриття замків

Наша компанія працює згідно із законодавством, тому майстру необхідно пред’явити відповідні документи для того, щоб він мав право розпочати роботу з аварійного відкриття. Для екстреного відкриття приміщення необхідний один із документів:

 • паспорт із місцем прописки;
 • договір купівлі-продажу або дарування.

Для відкриття тс це технічний паспорт на автомобіль. Якщо ці документи перебувають усередині приміщення чи машини, тоді аварійне розтин провадиться лише у присутності дільничного чи уповноваженого співробітника РВВС. В обов’язковому порядку складається акт, який підтверджує, що злом робився у присутності господаря. Власник повинен пред’явити відповідні документи після відкриття. Якщо клієнт відмовляється пред’явити документи або викликати уповноваженого співробітника, то майстер має право відмовити у наданні послуги. У цьому випадку клієнт платить лише за хибний виклик фахівця.