ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРИЇЗД МАЙСТРА
Протягом 30 хвилин, відкриття замків у середньому відбувається протягом 10 хвилин Вартість: від 400 грн.  КОЛИ ВИРУЧАЄ АВАРІЙНЕ ВІДКРИВАННЯ МАШИН?

  Ситуації, коли доводиться замовляти відкриття авто в Одесі, можуть бути різними:

  • втрата ключів (і відсутність запасних);
  • крадіжка ключів;
  • автоключі в салоні машини, багажнику або в іншому місці;
  • ненавмисне зачинення дверей (ключі залишилися в замку запалювання, та двигун не заглушений);
  • випадкове блокування дверей (якщо в машині сидить дитина, яка й вчинила ненавмисні дії).

  Часто вскривання машин замовляють через блокування замку. Спрацьовує протиугінний комплекс, і самостійно його розблокувати не вийде.

  Іноді «рідний» ключ псується, стає непридатним до використання. І тут теж потрібне аварійне відкривання авто.

  Є й інші причини: заклинювання замку, поломка ключа. У всіх перерахованих ситуаціях рятує наша служба вскриття авто «Аварійник».

  Добре, якщо вдома є запасні ключі. І якщо є кому підвезти. В інших випадках рекомендується замовляти аварійне відкриття автомобілів в Одесі. Це простіше та швидше, ніж інші варіанти.

  аварийное открывание авто

  Але враховуйте, що відкриття машини повинні виконувати професіонали. Ніколи не намагайтеся відкрити замок самостійно. Тільки пошкодите його та потім підете купувати новий.

  Краще викличте фахівця служби «Аварійник». Він приїде швидко (в середньому – за півгодини) й оперативно відкриє машину. Причому акуратно: без пошкоджень, подряпин і інших дефектів.

  АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛІВ В ОДЕСІ

  Відкриття автомобільних замків в Одесі – одна з найбільш популярних послуг нашої служби. Якщо втратили ключі, випадково залишили їх в салоні або багажнику – просто зв’яжіться з нами та замовте розкриття авто в Одесі.

  Ми працюємо з будь-якими машинами:

  • вітчизняними й іномарками;
  • легковими та вантажними;
  • з електронним замком;
  • з імобілайзером;
  • з подвійною системою блокування.

  У нас можна замовити відкриття автомобілів будь-якої марки: BMW, Nissan, Toyota, Renault, Daewoo. І будь-якого року випуску.

  Вам потрібне професійне відкриття авто в Одесі? Тоді звертайтеся до нашої компанії «Аварійник». Не важливо, з якої причини знадобилося відкриття авто – майстри впораються з будь-якою проблемою. Потрібно лише показати документи на ТЗ, довівши, що ви є його власником (до початку роботи або після вскриття – якщо вони залишилися в салоні машини).

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ

  І наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом


   аварийное открытие дверей

   Додатково у нас є послуга «екстрене розкриття автомобіля». Коли потрібно вирішити проблему терміново – ми направляємо до вас найближчого майстра, щоб він приїхав і максимально швидко відкрив дверцята машини.

   У разі необхідності фахівець може надати супутні послуги. Наприклад, розблокувати кермо, трансмісію, капот. Але подібні роботи обговорюються індивідуально (як і їх вартість).

   ДОВІРТЕ ВСКРИВАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ЗАМКІВ В ОДЕСІ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

   Хоч відкриття машини без ключа виконується швидко – це непросте завдання. Професіонали використовують спеціальні пристосування, мають досвід і відповідні навички, тому й вирішують це питання оперативно.

   Якщо спробуєте розкрити автомобіль самостійно – пошкодите замок. І потім будете купувати новий. А в якості «приємного бонусу» на дверцятах з’являться подряпини. Доведеться розщедрюватися на кузовний ремонт, оскільки дефекти занадто помітні.

   А якщо автомобіль укомплектований протиугінним комплексом – то і намагатися не варто. При першій же спробі відбудеться блокування двигуна. І доведеться замовляти вскривання авто в Одесі, адже зняти його ви точно не зможете.

   Якщо не хочете переплачувати – замовте відкриття автомобільних замків у нашій компанії. Ми вирішимо проблему акуратно, без пошкоджень. Ремонт або заміна замку не знадобиться. Якщо ключі були в салоні або багажнику – після відкриття дверцят можете сідати за кермо та їхати у справах.

   А далі вирішуйте проблему в залежності від її характеру. Якщо ключ зламаний або загублений – купуйте новий замок. Якщо він електронний – замовляйте перепрошивку.

   Усе це можна зробити в нашій компанії, адже ми надаємо і супутні послуги. У тому числі виготовлення нових автоключів, ремонт дверних замків, встановлення та заміну нових тощо.

   ЯК ЗАМОВИТИ ВІДКРИТТЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ЗАМКІВ В ОДЕСІ?

   Щоб замовити відкриття авто в Одесі, виконайте прості кроки:

   1. Зателефонуйте за вказаним на сайті номером.
   2. Повідомте менеджеру, що вас цікавить послуга «розкриття автомобілів без пошкоджень». Опишіть проблему (ключі зламалися, загубилися, залишилися в багажнику), повідомте марку та модель автомобіля, де він стоїть.
   3. Дочекайтеся приїзду майстра. Спеціаліст виконає роботу без шкоди для замку та лакофарбового покриття.
   4. Також можна замовити розкривання авто в Одесі, заповнивши просту заявку на сайті. Вкажіть контакти для зв’язку – і ми передзвонимо самі.

   Важливо! Розкриття авто в Одесі виконується тільки за однієї умови – ви повинні пред’явити документи на ТЗ і довести, що є його власником. Якщо документи в салоні – то після відкриття дверей.

   ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ ЗІ СЛУЖБОЮ ВІДКРИВАННЯ АВТО «АВАРІЙЩИК»

   Наша компанія – одна з кращих в Одесі у своїй сфері. І ось чому.

   По-перше, ми працюємо цілодобово. Це означає, що ви можете замовити розкриття авто в Одесі в будь-який час: рано вранці, коли приїхали з відрядження, пізно ввечері, коли повернулися з вечірки, або у вихідний/святковий день, коли інші фірми не працюють.

   По-друге, наші фахівці працюють швидко. Ми добре розуміємо, що таке застрягти посеред міста на машині, випадково забувши ключі в салоні. Майстри приїжджають в середньому за 30 хвилин, і оперативно вирішують проблему.

   Інші причини співпраці з компанією «Аварійщик»:

   • професіоналізм (працюємо з будь-якими марками та моделями авто);
   • конкурентні ціни;
   • гарантія якості.

   У разі необхідності ви можете замовити супутні послуги. Серед них: виготовлення ключів, лагодження та заміна автомобільних замків. Якщо одного розкриття авто недостатньо – ми готові допомогти. Якщо втратили ключі – майстер зробить нові. Якщо їх вкрали – поміняємо замок. Ці види робіт виконуються в сервісі, оскільки тут необхідне габаритне обладнання.

   Таким чином, якщо знадобиться грамотней розкриття замків в Одесі – запам’ятайте наш телефон. А в потрібний момент просто зателефонуйте – і ми виручимо вас, вирішивши проблему.

   ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

   Так, ми відкриваємо замки автомобіля будь-якої складності, будь-якої марки

   Так, ми виконуємо аварійне відкриття машин як по Одесі, так і по області.

   Так, ми відкриваємо замки авто, які замерзли з мінімальним ушкодженням