ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО І БЕЗ ВИХІДНИХ
ПРИЇЗД МАЙСТРА
Протягом 30 хвилин, відкриття замків у середньому відбувається протягом 10 хвилин Вартість: від 300 грн грн.  Подовгу провертаєте ключа туди-сюди, поки вдається потрапити додому? Випадково замкнули двері та тепер не можете їх відчинити? Зламали ключ, коли йшли на роботу? Всі ці та схожі проблеми неприємні, але цілком вирішувані. Все, що потрібне – зателефонувати нам і повідомити, що вам потрібен професійний ремонт замків в Одесі.

  Міняти їх не потрібно, достатньо усунути неполадку. Тому й обійдеться ремонт дверного замка недорого. Особливо, якщо порівнювати з придбанням нового. 

  ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ РЕМОНТ ЗАМКА ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ?

  Ремонт замка являє собою спеціальну процедуру, що виконується для заміни деяких деталей. Наприклад, механізму секретності. Хоча найчастіше виконують заміну серцевини замка. 

  Перш ніж замовляти ремонт замків в Одесі, враховуйте, що він можливий не завжди. Є низка ситуацій, коли ця послуга не надається.

  Перша – аматорське відкриття дверей. Якщо намагалися самостійно або чужими руками відкрити їх – ремонт замка дверей буде неможливий. Доведеться повністю міняти його та ставити новий.

  Також не роблять ремонт замків китайського виробництва. Вони відрізняються поганою якістю, та відновити їх неможливо. Та й з урахуванням їх ціни простіше купити новий. 

  Коли потрібен ремонт замків в Одесі: основні причини

  Ремонт замків в Одесі замовляють з різних причин: 

  • неможливо защіпнути язичок (у таких ситуаціях розточують отвір у відповідній частині, перебирають механізм, якщо потрібно – підтягують розхитані деталі);
  • заїв замок або ключ туго провертається (розбирають замок, чистять його, змащують і збирають знову);
  • пошкодився корпус (відкручують кріплення, демонтують і змінюють корпус, а якщо замок врізний, розбирають його повністю);
  • зламалася серцевина (знімають торцеву пластину, виймають серцевину та встановлюють нову, надійно зафіксувавши її та поставивши пластину назад);
  • пошкодився запірний механізм сувальдного замка (знімають ручки, засув, броненакладку, видаляють кріплення та монтують усі комплектуючі назад).

  ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ДВЕРНИХ ЗАМКІВ В ОДЕСІ

  Якщо вам потрібен ремонт замка вхідних дверей – можете замовити його у нас в компанії «Аварійщик». Ми надаємо повний комплекс послуг і виконуємо ремонт усіх видів замків:

  • врізних;
  • накладних;
  • ригельних;
  • сувальдних;
  • циліндричних та інших.

  Також у нас можна замовити терміновий ремонт замка. Коли сталося непередбачене, та потрібно швидко вирішити проблему – наші майстри йдуть назустріч і приїжджають у найкоротші терміни. В середньому – протягом 30 хвилин. Вартість такої послуги обговорюється в індивідуальному порядку.

  Працюємо ми цілодобово. Це означає, що ви можете замовити ремонт кодового замка о 6 ранку або о 3 ночі, у будень або святковий день. Ми готові приїхати в будь-який час.

  ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА РЕМОНТУ ЗАМКІВ В ОДЕСІ

  Ціна роботи майстра залежить від складності роботи. Враховується все: тип замка, матеріал виготовлення дверей, причина несправності.

  Наприклад, ремонт замка в металевих дверях коштує дорожче. Це зрозуміло, адже вони міцні, броньовані, працювати з ними складніше. А ремонт замка в пластикових дверях коштує дешевше, оскільки виконується простіше. Так само як і в дерев’яних.

  Аналогічним чином ремонт врізних замків і ремонт магнітного замка мають різну вартість.

  Усі ці нюанси обговорюються з менеджером під час телефонної розмови до замовлення послуги. Ви будете знати точну вартість, після чого зможете прийняти остаточне рішення. 

  РЕМОНТ ЗАМКІВ В ОДЕСІ РАЗОМ З «АВАРІЙЩИКОМ»

  Ремонт замків в Одесі – специфічна послуга. Вона замовляється зрідка, але коли потрібна допомога – нема до кого звернутися. Щоб уникнути подібної ситуації, рекомендуємо заздалегідь записати наш номер до телефонної книжки та зберегти адресу сайту в закладках браузера.

  Основні причини співпрацювати з нашою компанією:

  • штат професійних майстрів;
  • оперативність (приїжджаємо протягом 30 хвилин);
  • гарантія виконаної роботи;
  • доступні ціни.
  • виконуємо також аварійне відкриття замків.

  Але головна наша перевага – це цілодобова робота. Ми працюємо без вихідних, тому готові приїхати в будь-який час, відразу після Вашого дзвінка.